DJ Qualls

Donald Joseph Qualls

7,0
2 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby DJ Qualls

Jest tak słodki, że tysiąc cukierni z ptysiami nie da mu rady!! :D I LOVE
YOUUUUUUUUUUUUU!! :*************************************************

Isis5000

Gdyby chodził z Tobą do szkoły to pewnie być go olała, robiąc to co robili z nim w nowym :D

lexor44

Właśnie.

Isis5000

Chyba cie dziewczyno po&**ło

jotubyl

On czymś ujmuje. Nie mam pojęcia, czy wyglądem, czy grą, intelektem czy może czymś innym, ale ujął mnie w 'Jądrze Ziemi'. dobrze mu z oczu patrzy. Nie zawsze osoba, która jest obiektywnie brzydka, ma się w ogóle nie podobać. Uważam, że na jako taki 'wygląd zewnętrzny' składa sie wiele różnych cech. I oczywiście jest dobrym aktorem :)

Blizzard_Of_Ozz

Prawda toże.

Isis5000

chyba pieniędzmi. jesli bylby zwyklym chlopakiem to nawet bys nie zerknela a pewnie jeszcze do tego wysmiewala

chaga

Fakt urodziwy to on nie jest,ale nie można oceniać książki po okładce.Jako aktor świetnie wciela się w swoje role.
A tak na marginesie to nie wszyscy wyśmiewają się z ludzi którzy wyglądem odstają od reszty.

Isis5000

Zachowaj to dla siebie.

Isis5000

największa szkarada... jaką widziałem do tej pory w filmach a jak się jeszcze uśmiechnie to mnie mdli :/

jason86

Ja go lubie, jest po prostu sympatyczny i dobrze mu z oczu patrzy. Zakładam, że przez chorobę jaką miał. Po takim czymś człowiek się cieszy z najmniejszego drobiazgu.

Isis5000

dokładnie :) Jest uroczy :)

Isis5000

Suoer kolo, żaden tam Morawiecki czy Ziobro mu nie fikną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones