PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34007}

Jądro Ziemi

The Core
5,7 29 252
oceny
5,7 10 1 29252
5,1 7
ocen krytyków
Jądro Ziemi
powrót do forum filmu Jądro Ziemi

Moja opinia

użytkownik usunięty

Zauważyłem że większości z was film nie zaciekawił , uznaliście go za pomyłkę , zgadzam się z wami.Jednakże nie zapominajcie o tym że w USA filmy takie jak ten są dobrą rozrywką dla obywateli , kino jest tam bardzo tanie
i większość nowych filmów z najwiekszych wytwórni ma swoje premiery właśnie w kinach i teraz po kilku większych klapach finansowych w naszym kraju (choćby ten film) filmy dla nas premierowe trafiają od razu na półkę a nie do kina.Dobra miało być o "Jądrze ciemności" a ja tu gawożę o kondycji kina
no to zaczynamy.
Tylko 30 wybranych minut tego filmu jest dobra , reszta czyli 105 nadaje się tylko do kosza.Powód? Dialogi które tu padają sprawiają że jest to wartki film ale dla fizyków i geografów a szarego obywatela wynudzą wywody
fizyków.Scenariusz jest wyraźnie stworzony na potrzeby telewizyjne ale został przemontowany i rozciągniety do bólu a tym samym jest tandetą stworzoną na fali popularności "Armaggeddonu".
Bowiem tylko(Ch)Amerykańskiscy fizycy mogą zbawić świat i wszyscy tacy olśniewający blaskiem chwały od poczatku wiadomo kto będzie hero! Po takim właśnie filmie widz z USA wychodzi dowartościowany , bo wiecie oni wartościują sie przy pomocy filmów a my ?

Tak, Amerykanie to głupi naród i trzeba ich trzymać, mówiąc prosto za mordę... Trzeba im chleba, igrzysk i właśnie dowartościowania w postaci takiego filmu... Masz rację ... Pozdrawiam :)

Tak, Amerykanie to głupi naród i trzeba ich trzymać, mówiąc prosto za mordę... Trzeba im chleba, igrzysk i właśnie dowartościowania w postaci takiego filmu... Masz rację ... Pozdrawiam :)

Tak, Amerykanie to głupi naród i trzeba ich trzymać, mówiąc prosto za mordę... Trzeba im chleba, igrzysk i właśnie dowartościowania w postaci takiego filmu... Masz rację ... Pozdrawiam :)

Tak, tak.. Ten film jest trochę śmieszny... hmmm... Ale ciekawy.. Fabuła standardowa dla filmów tego typu ale czego się spodziewać...:) Mnie się tam podobał...

sangreal

W sumie założenia naukowe są dobre. Jądro ziemi jako podwójne niestabilne magnetohydrodynamo generuje prądy, które są odpowiedzialne za magnetosferę. Założenia naukowe filmu są OK a film, cholerka Drogi Przedmówco ... wyraż swoje zdanie na temat Hilary Swank (czy jak jej tam leci. Pomijam fakt że kiedyś zastanawiała się czy być chłopcem czy dziewczynką (podobno serio) ale nie podobają mi się jej usta i ona jakoś taka dziwna :) a Ty co o niej myślisz ?? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones