PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34007}

Jądro Ziemi

The Core
5,7 29 252
oceny
5,7 10 1 29252
5,1 7
ocen krytyków
Jądro Ziemi
powrót do forum filmu Jądro Ziemi

Jak sie skończył

użytkownik usunięty

Moze mi ktoś powiedziec jak sie film skonyczł. Oglądałem wczoraj na TVN ale zasnąłem w momencie jak już się wbijali w ziemię. Pamietam ze mijali jakies ryby.

Aha. Wiem, że to dziwny moment na zaśnięcie :)

ja usnąłem przy pierwszej reklamie :D , ale zgaduje ze uratowili świat (no way!)

ocenił(a) film na 4

Heh chyba coś jest w tej scenie bo zasnąłem dokładnie w tym samym momencie ;P A szkoda bo chciałem obejrzeć ten film do końca ;/

ocenił(a) film na 10

Więc uratowali świat. Wszyscy zginęli oprócz Beck i Keyes'a. Cudem wydostali się z jądra. Ale nie mogli wyjść bo leżeli na dnie oceanu (gdzieś blisko Hawajów) ale nie wiedzieli jak głęboko leżą i postanowili puścić sygnał. Wydawali takie dźwięki jak wieloryby, a tamci co ich szukali mówili że to są tylko wieloryby. Potem ten Finch sie kapnął, że oni dawają sygnał, a wieloryby wokół czegoś krążą. Wyciągnęli ich z morza, no i uratowali świat, ale nikt na Ziemi o tym całym zdarzeniu nie wiedział, a tamci chcieli aby ludzie się o tym dowiedzieli i wiedzieli za co tamci zginęli. Więc Finch poszedł do jakiejś kafejki internetowej i wszystkim zablokował komputery i dał im tą informację. Potem poszło to na cały świat i wszyscy ludzie na Ziemi wiedzieli co się stało. Ogółem fajny film :) Polecam Ci go zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
zoolog100

Gratuluję.... Nie ma to jak zasnąć na początku filmu :D:D:D:D
ogólnie film nawet fajny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones